سلام

الان که22 شهریور ماه هست و من دارم این پست رو می نویسم بنده مهندسی مکانیک دانشگاه رازی قبول شدم. خیلی خوش حال هستم و به خاطر این موفقیتم دوست دارم که از همه ی معلم ها و کارکنان قلم چی تشکر کنم . اسم نمی برم تا خدایی نکرده اسم کسی رو جا بزارم.

خیلی بی قرارم که دوست های جدید مکانیکی!! پیدا کنم. . . خیلی در مورد دانشگاه حرف های خوب خوب شنیدم والبته دو برابر آن هم حرف های نامیدکننده . . . ولی به هرحال خیلی دوست دارم که وارد محیط دانشگاه بشم . من خیلی اهل مطالعه هستم به همین خاطر دوست دارم اول کتاب خونش رو ببیم. من عاشق کتابم اصلا دوست دارم خواب گاهم رو بزارن توی کتاب خانه!! قبلاً که این وبلاگ به یک دانش آموز ریاضی فیزیک بود الان به یک مهندس تعلق داره!! پس از پست به بعد مطالب اکثریت مربوط به رشته ی مکانیک است. . .

راستی از همه ی داشنجوها و حتی معلم هامون می خوام که خاطراتوشن رو از طریق نظر یا ایمیل dar.milad@gmail.com برام بفرستن تا به طور جداگانه پست کنم. با این کارتون خیلی من رو خوش حال می کنید. اگه هم دوست داشتین در مورد خودم بنویسید قول می دم که پست کنم.

این هم اولین عکس مهندسیم!!::

میلاد دارستانی

فرجه هم داستان شد . . . .

فایل های pdf پروژه ی درس کارگاه ساخت و تولید

تمرینات درس مبانی برنامه نویسی

خدا حافظ مدرسه و سلام دانشگاه

گرامر درس یک زبان پیش دانشگاهی

رو ,دوست ,خیلی ,پست ,دانشگاه ,کنم ,دوست دارم ,پست کنم ,به یک ,خوش حال ,از همه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آوای داســــــــــــــــــــــــــــــــتان درس تو با من بخون معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی و فروش محصولات زناشویی مهد ادب قیمت کاشی سرامیک vistarayenet پخش داروهای گیاهی شرکتی فروشگاه سایت بلاگ بیست رایان فایل آبی وار